
Круг відрізний по металу Bosch 150 x 2.5 мм (2608600382)
- Немає в наявності
- Код: 96467
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне по металу Bosch 150 x 2.5 мм (2608600382) Виробник Bosch Країна походження Німеччина Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється По металу Діаметр кола 150 мм Товщина кола 2,5 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 150 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | За металом |
| Товщина кола | 2.5 мм мм |
- Ціна: 59 ₴

