
Круг зачисний Сталь 125х6,3х22,23 мм Тип 27
- Немає в наявності
- Код: 47555
28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круг зачистний Сталь 125х6, 3х22, 23 мм Тип 27
Виробник Сталь Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 125 мм Товщина кола 6 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Штрих код:4820187260174
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина кола | 6 мм мм |
| Штрих код | 4820187260174 |
- Ціна: 28 ₴

