
Makita B-45733 Круг відрізний по нержавіючої сталі 125х0,8х22,2
- Немає в наявності
- Код: 65332
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Makita B-45733 Коло відрізне по нержавіючій сталі 125х0,8х22,2 Виробник Makita Країна походження Японія Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Нержавіюча сталь Діаметр кола 125 мм Товщина кола 0,8 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:088381451000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Японія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Нержавіюча сталь |
| Товщина кола | 0.8 мм мм |
| Штрих код | 88381451000 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 60 ₴

