
Makita D-52554 Пиляльний диск Makita ТСТ по дереву 165x20 мм x 16 зубів
- Немає в наявності
- Код: 107301
316 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Makita D-52554 Пиляльний диск Makita ТСТ по дереву 165x20 мм x 16 зубів Застосування пильного диска по дереву Makita: поздовжнє та поперечне розпилювання будь-яких видів деревини, в тому числі дерев'яних брусків, дощок, фанери, ДВП, ДСП. Матеріал твердосплавних напайок зубів - карбід вольфраму. Диск має високу точність різання та не залишає сколів. Прорізи на сталевому корпусі дисків запобігають їх руйнуванню в процесі роботи, а також перегріву ріжучого шару. Заточення проводиться на спеціальному верстаті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | Кількість зубів - 16Товщина ріжучого полотна - 1,2 ммТвердосплавні напайки |
| Діаметр круга | 165 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 20 мм |
| Країна походження | Японія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Карбід Вольфрама |
| Матеріал, що обробляється | Дерево |
| Товщина кола | 2 мм мм |
| Тип обладнання | Дискова пила |
- Ціна: 316 ₴

