
Metabo Flexiamant Super 350 x 3.0 x 25.4 мм Круг відрізний по металу
- Немає в наявності
- Код: 66248
413 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Metabo Flexiamant Super 350 x 3.0 x 25.4 мм Коло відрізне по металу Виробник Metabo Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 350 мм Товщина кола 3 Діаметр посадкового кільця 25.4 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:4007430085733
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 350 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина кола | 3 мм мм |
| Штрих код | 4007430085733 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 413 ₴

