
Шліфувальний круг Metabo 250х40х51 36 P (630636000)
- Немає в наявності
- Код: 106810
3 543 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Шліфувальне коло Metabo 250х40х51 36 P (630636000) Виробник Metabo Країна походження Угорщина Матеріал, що обробляється Інструментальна сталь Діаметр кола 250 мм Товщина кола 40 мм Діаметр посадкового кільця 51 мм Зернистість 36 P Матеріал кола нормальний корунд Кількість штук в упаковці 1 Додатково Для шліфування інструментальної сталі Підходить для тонкого шліфування загартованої та незагартованої сталі. Застосовується для заточування викруток, зубил, свердел, різців тощо. Штрих код:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Для шліфування інструментальної сталі Підходить для тонкого шліфування загартованої та незагартованої сталі. Застосовується для заточування викруток, зубил, свердел, різців і тд. |
| Діаметр круга | 250 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 51 мм |
| Зернистість | P36 |
| Країна походження | Угорщина |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | нормальний корунд |
| Матеріал, що обробляється | Інструментальна сталь |
| Товщина кола | 40 мм мм |
- Ціна: 3 543 ₴

