
Шліфувальний круг Metabo 250х40х51, 80 J (629106000)
- Немає в наявності
- Код: 106808
4 692 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Шліфувальне коло Metabo 250х40х51, 80 J (629106000) Виробник Metabo Країна походження Угорщина Матеріал, що обробляється Тверді метали та інструменти з покриттям із твердих сплавів, сірого чавуну, алюмінію, скла, кераміки Діаметр кола 250 мм Товщина кола 40 мм Діаметр посадкового кільця 51 мм Зернистість 80 J Матеріал кола Карбід кремнію Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр круга | 250 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 51 мм |
| Зернистість | P80 |
| Країна походження | Угорщина |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Карбід кремнію |
| Матеріал, що обробляється | Тверді метали та інструменти з покриттям із твердих сплавів, сірого чавуну, алюмінію, скла, кераміки |
| Товщина кола | 40 мм мм |
- Ціна: 4 692 ₴

