
СТАЛЬ 400х3,5х32мм Круг відрізний по металу
- Немає в наявності
- Код: 44464
155 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики СТАЛЬ 400х3,5х32мм Коло відрізне по металу Виробник Сталь Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 400 мм Товщина кола 3,5мм Діаметр посадкового кільця 32 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6904466122198
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 400 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина кола | 3.5 мм мм |
| Штрих код | 6904466122198 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 155 ₴

