
СТАЛЬ Круг відрізний по металу - 115х1,0х22,23мм (201101)
- Немає в наявності
- Код: 44450
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики СТАЛЬ Коло відрізне по металу - 115х1,0х22,23мм (201101) Виробник Сталь Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 115 мм Товщина кола 1 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 60 Матеріал кола Абразив Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:4820187260013
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 115 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P60 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Абразив |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина кола | 1 мм мм |
| Штрих код | 4820187260013 |
- Ціна: 13 ₴

