
СТАЛЬ Круг відрізний по металу - 125х1.0х22.23мм
- Немає в наявності
- Код: 44455
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис СТАЛЬ Коло відрізне по металу - 125х1.0х22.23мм Круг відрізне по металу - 125х1.0х22.23мм СТАЛЬ - для універсального різання деталей і конструкцій з різних марок легованих і чорних сталей, а також кольорових металів. Відрізняються твердістю та зносостійкістю, що дозволяє їм досить довго зберігати початкові ріжучі властивості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | Мінімальна вібраціяШвидке якісне різання, добрий ресурс дискаАкуратна лінія відрізу без задирок і нерівностей, рівномірне знос кола під час роботи |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P36 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Абразив |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина кола | 1 мм мм |
| Штрих код | 6904466122037 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 15 ₴

