
СТАЛЬ Круг відрізний по металу - 180х1,6х22,23мм (201108) УКР
- Немає в наявності
- Код: 66737
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики СТАЛЬ Коло відрізне по металу - 180х1,6х22,23мм (201108) УКР Виробник Сталь Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 180 мм Товщина кола 1,6 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 36 тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963719962
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 180 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P36 |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина кола | 1.6 мм мм |
| Штрих код | 2000963719962 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 27 ₴

