
СТАЛЬ Круг відрізний по металу - 230х2,5х22,23мм (201113)
- Немає в наявності
- Код: 44462
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики СТАЛЬ Коло відрізне по металу - 230х2,5х22,23мм (201113) Виробник Сталь Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 230 мм Товщина кола 2 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 30 Матеріал кола Абразив тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:4820187260112
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P30 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Абразив |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина кола | 2 мм мм |
| Штрих код | 4820187260112 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 44 ₴

