
X-TREME 125x5x22.225мм Круг алмазний по плитці
- Немає в наявності
- Код: 29489
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики X-TREME 125x5x22.225мм Коло алмазне по плитці Виробник X-Treme Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Плитка Діаметр кола 125 мм Висота ріжучого шару 5 мм Діаметр посадкового кільця 22.225 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6941532070212
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 5 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,225 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Плитка |
| Штрих код | 6941532070212 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 99 ₴

