
X-TREME Turbo - 125x7x22.225мм Круг алмазний по бетону
- Немає в наявності
- Код: 29485
112 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики X-TREME Turbo - 125x7x22.225мм Коло алмазне по бетону Виробник X-Treme Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Бетон Діаметр кола 125 мм Висота ріжучого шару 7 мм Діаметр посадкового кільця 22.225 мм Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6941532034863
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 7 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,225 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Бетон |
| Штрих код | 6941532034863 |
- Ціна: 112 ₴

