
ЗАК 400х4,0х32 Круг відрізний по металу
- Немає в наявності
- Код: 66039
310 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики ЗАК 400х4,0х32 Коло відрізне по металу Виробник ЗАК Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 400 мм Товщина кола 4 Діаметр посадкового кільця 32 мм Зернистість 15 Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | ЗАК |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 400 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Зернистість | P15 |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина кола | 4 мм |
- Ціна: 310 ₴

