
Сталь 35054 Мінівалік малярський Елітаколор тип Міді (100х30х6 мм)
- В наявності
- Код: 45196
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталь 35054 Мінівалік малярський Елітаколор тип Міді (100х30х6 мм)
Виробник сталь Тип інструмента валик Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Матеріал виготовлення поліакріл Ширина 100 мм Діаметр 30 мм Діаметр посадковий 6 мм рекомендовані ЛКМ Водорозчинні, дисперсійні фарби, грунтовки з додаванням акрилових та інших смол оброблювана поверхня Гладка, шорстка Штрих код:6914466350545
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 30 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Поліакріл |
| Поверхня, що обробляється | Гладка, шорстка |
| Рекомендовані ЛКМ | Водорозчинні, дисперсійні фарби, ґрунтовки з додаванням акрилових та інших смол |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 100 мм |
| Штрих код | 6914466350545 |
- Ціна: 33 ₴

