
Сталь 35433 Валик малярний Синтекс (250х48х8 мм) 18 мм ворс
- Немає в наявності
- Код: 64382
96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталь 35433 Валик малярний Синтекс (250х48х8 мм) 18 мм ворс
Виробник сталь Тип інструмента валик Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Матеріал виготовлення поліакріл Ширина 250 мм товщина 48 мм Діаметр посадковий 8 мм рекомендовані ЛКМ Для якісного нанесення воднодісперсіонних (водоемульсійних) фарб, акрилових емалей і грунтовок на основі акрилу оброблювана поверхня Для гладких, пористих і шорсткуватих поверхонь, як всередині, так і зовні приміщень
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр посадковий | 8 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Поліакріл |
| Поверхня, що обробляється | Для гладких, пористих та шорстких поверхонь, як усередині, так і зовні приміщень |
| Рекомендовані ЛКМ | Для якісного нанесення воднодисперсійних (водоемульсійних) фарб, акрилових емалей та ґрунтовок на основі акрилу |
| Тип інструмента | Валик |
| Товщина | 48 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Штрих код | 6914466354338 |
- Ціна: 96 ₴

