
Світязь 35205 Валик мультиколор 100х30х6 мм
- Немає в наявності
- Код: 89652
11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Світязь 35205 Валик мультиколор 100х30х6 мм
Валік мультиколор 100х30х6 мм Світязь – виготовлений з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі. Довгий ворс дозволяє вбирати фарбу та рівномірно розподіляти її по робочій поверхні. Використовується для робіт на грубих поверхнях та фасадних робіт, вододисперсійними фарбами та фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий термін служби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 30 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал виготовлення | Поліакріл |
| Рекомендовані ЛКМ | - Фарби на водній основі- Дисперсійні Фарби- Грунтовки з додаванням акрилових та інших смол |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 100 мм |
| Штрих код | 4814466352056 |
- Ціна: 11 ₴

