
Світязь 35206 Валик мультиколор 150х30х6 мм
- Немає в наявності
- Код: 89653
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Світязь 35206 Валік мультиколор 150х30х6 мм
Валік мультиколор 150х30х6 мм Світязь - роблений з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі. Довгий ворс дозволяє вбирати фарбу і рівномірно розподіляти її по робочій поверхні. Використовується для робіт на грубих поверхнях та для фасадних робіт, вододисперсійними фарбами та фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий термін служби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 30 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал виготовлення | Поліакріл |
| Рекомендовані ЛКМ | - Фарби на водній основі- Дисперсійні Фарби- Грунтовки з додаванням акрилових та інших смол |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 150 мм |
| Штрих код | 4814466352063 |
- Ціна: 14 ₴

