
Валик велюр 35215 Світязь 100х30х6 мм
- Немає в наявності
- Код: 89669
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Валік велюр 35215 Світязь 100х30х6 мм
Валік велюр 35215 Світязь - короткий ворс дозволяє досягти ідеальної гладкості поверхні. Підходить для завершального етапу малярних робіт. Має тривалий термін служби. Стійкий до різноманітних агресивних складів фарб. Завдяки невеликому розміру валик може застосовуватися для фарбування у важкодоступних місцях. Відрізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без вад і слідів ворсу покриттям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 30 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал виготовлення | Поліакріл |
| Рекомендовані ЛКМ | Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби. |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 100 мм |
| Штрих код | 4814466352155 |
- Ціна: 12 ₴

