
Валик велюр 35216 Світязь 150х30х6 мм
- Немає в наявності
- Код: 89670
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Валік велюр 35216 Світязь 150х30х6 мм
Валік велюр Світязь 150х30х6 мм - короткий ворс дозволяє досягти ідеальної гладкості поверхні. Підходить для завершального етапу малярних робіт. Має тривалий термін служби. Стійкий до різного роду агресивних складів фарб. Завдяки невеликому розміру валик може застосовуватися для фарбування у важкодоступних місцях. Відрізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без вад і слідів ворсу покриттям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 30 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал виготовлення | Поліакріл |
| Рекомендовані ЛКМ | Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби. |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 150 мм |
| Штрих код | 4814466352164 |
- Ціна: 14 ₴

