
Валик велюр 35217 Світязь 180х48х8 мм
- В наявності
- Код: 89671
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Валік велюр 35217 Світязь 180х48х8 мм
Валік велюр Світязь 180х48х8 мм - короткий ворс дозволяє досягти ідеальної гладкості поверхні. Підходить для завершального етапу малярних робіт. Має тривалий термін служби. Стійкий до різного роду агресивних складів фарб. Відрізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без вад і слідів ворсу покриттям, що дозволяє обробляти великі за площею поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 48 мм мм |
| Діаметр посадковий | 8 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал виготовлення | Поліакріл |
| Рекомендовані ЛКМ | Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби. |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 180 мм |
| Штрих код | 4814466352179 |
- Ціна: 29 ₴

