
Валик велюр 35218 Світязь 250х48х8 мм
- Немає в наявності
- Код: 89672
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Валік велюр 35218 Світязь 250х48х8 мм
Валік велюр Світязь 250х48х8 мм - короткий ворс дозволяє досягти ідеальної гладкості поверхні. Підходить для завершального етапу малярних робіт. Має тривалий термін служби. Стійкий до різного роду агресивних складів фарб. Відрізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без вад і слідів ворсу покриттям, що дозволяє обробляти великі за площею поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби. |
| Діаметр | 48 мм мм |
| Діаметр посадковий | 8 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал виготовлення | Поліакріл |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 250 мм |
| Штрих код | 4814466352186 |
- Ціна: 36 ₴

