
Karcher SC 1 Пароочисник
- Немає в наявності
- Код: 50358
3 499 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Karcher SC 1 Пароочиститель Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік потужність 1200 Вт продуктивність 20 кв.м Бак для води 0.2 л тиск пара 3 бари час нагріву 3 хв Довжина кабеля 4 м Захист від дітей Так Запобіжний клапан Так вага 1.6 кг Габарити 320.5x127.4x185.7 мм Комплектація - Інтегрована воронка для заливання води - Сумка для аксесуарів SC 1 - Обтягування з махрової тканини для ручної насадки, 1 шт - Інструкція із застосування - Гарантійний талон Штрих код:4054278027302
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Тип | Пароочисник |
| Тип прибирання | Парою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 0.2 л |
| Габарити (ШхГхВ) | 320.5x127.4x185.7 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Комплектація | - Інтегрована лійка для заливки води - Сумка для аксесуарів SC 1 - Обтяжка з махрової тканини для ручної насадки, 1 шт - Інструкція застосування - Гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність | 20 кв.м |
| Тиск пари | 3 бари |
| Час нагрівання | 3 хв сек |
| Штрих код | 4054278027302 |
- Ціна: 3 499 ₴


