
Karcher SC 1 Premium Пароочисник
- Немає в наявності
- Код: 55401
3 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher SC 1 Premium Пароочиститель Зручний в роботі ручний пароочисник з комплектом для прибирання підлоги і подовжувальною трубкою (2 х 0,5 м), відмінно підходить для швидкого прибирання різних поверхонь без застосування шкідливих хімічних засобів. Не дивлячись на невеликі розміри, прилад забезпечує ідеальну очистку від всіх шкідливих побутових бактерій. З основних переваг моделі варто відзначити: великий вибір насадок йдуть в комплект (для підлоги, ручна насадка, кругла щітка), блокування від дітей і наявність запобіжного клапана. Застосування: Очищення підлоги, кахлю, плитки Очищення сантехніки та умивальників Очищення вікон і дзеркал Очищення кухонної витяжки та плит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Потужність | 1200 Вт |
| Тип аксесуара | Насадка |
| Вид запчастини | Насадка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 0.2 л |
| Вага | 1.58 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 321x127x186 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Знімний бак | Да |
| Комплектація | - Пароочисник- Точкове сопло- Потужне сопло- Кругла щітка- Додатковий шланг SC 1- Сумка для аксесуарів SC 1- Серветка з махрової тканини -1 шт- Обтяжка з махрової тканини для ручної насадки - 1 шт- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Продуктивність | 20 кв.м |
| Тиск пари | 3 бари |
| Час нагрівання | 3 хв сек |
| Штрих код | 4054278319742 |
- Ціна: 3 799 ₴






