
KARCHER SC2 EASYFIX Premium (1.512-090.0)
- Немає в наявності
- Код: 74639
6 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики KARCHER SC2 EASYFIX Premium (1.512-090.0) Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік потужність 1500 Вт продуктивність 75 кв.м Бак для води 1 л Сумний бак 1 л тиск пара 3.2 бар час нагріву 6,5 хв Довжина кабеля 4м Захист від дітей Так Запобіжний клапан Так вага 2.9 кг Габарити 380 х 254 х 260 мм додатково Система "EasyFix" для швидкої фіксації нових насадок є відмінною рисою нового асортименту 2018 року. Мультифункціональні аксесуари преміум класу Насадка для підлоги, ручна насадка, кругла щітка і багато інших приналежності по Комплектація Комплект для прибирання підлоги EasyFix + подовжувальні трубки (2 × 0,5 м) Мікроволоконні серветка для підлоги, 2 шт Ручна насадка Мікроволоконні обтяжка для ручної насадки точкове сопло Кругла щітка (мала) Кругла щі Штрих код:4054278312538
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тип аксесуара | Насадка |
| Вид запчастини | Насадка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 1 л |
| Вага | 2.9 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 380 х 254 х 260 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4м |
| Додатково | Система "EasyFix" для швидкої фіксації нових насадок є відмінною рисою нового асортименту 2018 року. підлогової насадкиРегулювання подачі пари на ручціРівень подачі пари можна налаштувати під конкретну поверхню |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Знімний бак | 1 л |
| Комплектація | Комплект для прибирання підлоги EasyFix + подовжувальні трубки (2×0,5 м) Мікроволоконна серветка для підлоги, 2 шт |
| Країна походження | Німеччина |
| Продуктивність | 75 кв.м |
| Тиск пари | 3.2 бар |
| Час нагрівання | 6,5 хв сек |
| Штрих код | 4054278312538 |
- Ціна: 6 699 ₴

