
KARCHER SC3 EasyFix Premium Пароочисник
- Немає в наявності
- Код: 73984
9 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис KARCHER SC3 EasyFix Premium Пароочиститель Практичний, компактний і зручний в роботі, пароочиститель KARCHER SC3 EasyFix Premium - потужний і надійний помічник у боротьбі з брудом і бактеріями. При ретельному прибиранню вбиває 99,99% бактерій на всіх можливих побутових поверхнях. Прибирання за допомогою пари - найбільш безпечний, екогогічний і гігієнічний спосіб домогтися тотальної чистоти у Вашому домі! Для ще більшої ефективності збирання - зручний спосіб доливання води - прямо в процесі збирання, якщо раптом в резервуарі закінчилася вода. До речі, про це пристрій неодмінно повідомить користувачеві самостійно, немає потреби щоразу перевіряти це. Можна спокійно і навіть з насолодою наводити чистоту! Комплект функціональних аксесуарів і насадок не залишить байдужим навіть самого запеклого перфекціоніста і охоронця чистоти! Насадки можна швидко і легко замінити прямо в процесі збирання, а сам пристрій цілком реально привести в стан бойової готовності буквально за 30 секунд. Півхвилини - і попрощайтеся з брудом, пилом і мікробами! Крім очевидних переваг в гонитві за сістотой, KARCHER SC3 EasyFix Premium має виняткові ергономічними якостями, його компактні розміри дозволять зберігати пароочиститель де завгодно. Механізм блокування від випадкового включення і запобіжний клапан забезпечать ще більшу безпеку в роботі з пристроєм. Головні переваги: Картридж для захисту від накипу Багатий вибір аксесуарів Захист від дітей Компактні розміри Індикатор закінчення запасу води Наявність запобіжного клапана Мобільність Швидке приведення в робочий стан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Потужність | 1900 Вт |
| Тип аксесуара | Насадка |
| Вид запчастини | Насадка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 1 л |
| Вага | 3.14 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 360 x 236 x 253 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4м |
| Додатково | Частота: 50 - 60 Гц |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Знімний бак | Да |
| Комплектація | Комплект для прибирання підлоги EasyFix + подовжувальні трубки 2х0,5 м Мікроволоконна серветка для підлоги 2 шт. Мікроволоконна обтяжка для ручної насадки 1 шт. Накладка для чищення килимів |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга акумулятора | 220-240 В |
| Продуктивність | 75 кв.м |
| Тиск пари | 3.5 бар |
| Час нагрівання | 0.5 хв сек |
| Штрих код | 4054278312477 |
- Ціна: 9 699 ₴

