
Пароочисник EasyFix Premium SC 3 Upright Karcher
- Немає в наявності
- Код: 90816
8 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пароочиститель EasyFix Premium SC 3 Upright Karcher Практична, компактна і зручна в роботі, парова швабра KARCHER EasyFix Premium SC 3 Upright - потужний і надійний помічник у боротьбі з брудом і бактеріями. При ретельному прибиранню вбиває 99,99% бактерій на всіх можливих побутових поверхнях. За допомогою трехступенчатого контролю потоку пара можна легко регулювати режим подачі в залежності від потреб. Оснащений спеціальним картриджем для захисту від накипу. Для зручного використання також передбачено світлодіодний дисплей. Прибирання за допомогою пари - найбільш безпечний, екогогічний і гігієнічний спосіб домогтися тотальної чистоти у Вашому домі! Для ще більшої ефективності збирання - зручний спосіб доливання води - прямо в процесі збирання, якщо раптом в резервуарі закінчилася вода. До речі, про це пристрій неодмінно повідомить користувачеві самостійно, немає потреби щоразу перевіряти це. Можна спокійно і навіть з насолодою наводити чистоту! Комплект функціональних аксесуарів і насадок не залишить байдужим навіть самого запеклого перфекціоніста і охоронця чистоти! Насадки можна швидко і легко замінити прямо в процесі збирання, а сам пристрій цілком реально привести в стан бойової готовності буквально за 30 секунд. Півхвилини - і попрощайтеся з брудом, пилом і мікробами! Крім очевидних переваг в гонитві за сістотой, KARCHER EasyFix Premium SC 3 Upright має виняткові ергономічними якостями, його компактні розміри дозволять зберігати пароочиститель де завгодно. Запобіжний клапан забезпечить безпеку в роботі з пристроєм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 0.5 л |
| Вага | 3.1 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 314 x 207 x 1185 мм |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Запобіжний клапан | Да |
| Комплектація | Серветка для підлоги з мікроволокна з застібкою-липучкою, 2 шт. Абразивна серветка з застібкою-липучкою, 1 шт. Насадка для очищення килимів |
| Країна походження | Німеччина |
| Потужність | 1600 Вт |
| Продуктивність | 60 кв.м |
| Час нагрівання | 0.5 хв сек |
| Штрих код | 4054278351445 |
- Ціна: 8 999 ₴










