
Пароочисник KARCHER SC 1 EasyFix
- Немає в наявності
- Код: 85127
4 199 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Пароочиститель KARCHER SC 1 EasyFix Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік потужність 1200 Вт продуктивність 20 кв.м Бак для води 3 л тиск пара 3 бар час нагріву 3 хв Довжина кабеля 4 м Захист від дітей Так Запобіжний клапан Так вага 1.6 кг Габарити 321 x 127 x 186 мм Штрих код:4054278319094
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 3 л |
| Вага | 1.6 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 321 x 127 x 186 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Країна походження | Німеччина |
| Потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність | 20 кв.м |
| Тиск пари | 3 бар |
| Час нагрівання | 3 хв сек |
| Штрих код | 4054278319094 |
- Ціна: 4 199 ₴

