
Пароочисник KARCHER SC4 EASYFIX
- Немає в наявності
- Код: 85128
12 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Пароочиститель KARCHER SC4 EASYFIX Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік потужність Потужність 2000 Вт продуктивність 100 кв.м Бак для води 0.5 л Сумний бак 0.8 л тиск пара 3.5 бар час нагріву 240 з Довжина кабеля 4 м Захист від дітей Так Запобіжний клапан Так вага 4.1 кг Габарити 27x28x35 см Комплектація Паровий шланг з пістолетом (2 м) Насадка для підлоги з рухомим шарніром Comfort Plus точкове сопло Ручна насадка Кругла щітка (велика) Кругла щітка (червона) високопродуктивна форсунки Штрих код:4054278313023
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.1 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Тип | Пароочисник |
| Тип прибирання | Парою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 0.5 л |
| Габарити (ШхГхВ) | 27x28x35 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Знімний бак | 0.8 л |
| Комплектація | Паровий шланг з пістолетом (2 м)Насадка для підлоги з рухомим шарніром Comfort PlusТочкове соплоРучна насадкаКругла щітка (велика)Кругла щітка (червона)Високопродуктивна форсункаОбтяжка з мікрофібри для ручної насадкиПотрійні трубки |
| Країна походження | Німеччина |
| Потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 100 кв.м |
| Тиск пари | 3.5 бар |
| Час нагрівання | 240 с сек |
| Штрих код | 4054278313023 |
- Ціна: 12 699 ₴

