
Пароочисник KARCHER SC3 EasyFix
- Немає в наявності
- Код: 85411
6 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Пароочиститель KARCHER SC3 EasyFix Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік потужність 1900 Вт Бак для води 1 л тиск пара 3.5 бар час нагріву 0,5 хв Довжина кабеля 4 м Захист від дітей Так Запобіжний клапан Так вага 3,14 кг Габарити 25,3х23,6х36 см Комплектація • Паровий шланг з пістолетом: 2 м • Насадка для підлоги • Точкове сопло • Ручна насадка • Кругла щітка • Обтягування з махрової тканини для ручної насадки • Антинакипин (картридж) & Штрих код:4054278312415
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 1 л |
| Вага | 3.14 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 25,3х23, 6х36 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Комплектація | • Паровий шланг з пістолетом: 2 м• Насадка для підлоги • Точкове сопло• Ручна насадка• Кругла щітка• Обтяжка з махрової тканини для ручної насадки• Антинакіпін (картридж)• Серветка з махрової тканини• Інтегрований вимикач |
| Країна походження | Німеччина |
| Потужність | 1900 Вт |
| Тиск пари | 3.5 бар |
| Час нагрівання | 0.5 хв сек |
| Штрих код | 4054278312415 |
- Ціна: 6 699 ₴

