
Пароочисник SC 2 Deluxe EasyFix жовтий Karcher
- Немає в наявності
- Код: 101963
6 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пароочисник SC 2 Deluxe EasyFix жовтий Karcher Пароочисник SC 2 Deluxe EasyFix жовтий Karcher - компактна та легка модель для знищення 99,99% бактерий у побуті. Пароочисник підходить для будь-яких видів твердих покриттів і не вимагає використання будь-яких засобів для чищення. Завдяки світлодіоду на ручці пристрою можна дізнатися його готовність до роботи: червоний світлодіод говорити про нагрівання пароочисника, зелений про те, що можна приступати до роботи. Година нагріву моделі – 6,5 хвилин. Подачу пари можна регулювати залежно від ступеня загрязнення або поверхні. Пароочістель поставляється з комплектом насадок для ефективного прибирання: для пола, ручна насадка, кругла щітка та інші.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.68 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 1 л |
| Габарити | 304 x 231 x 287 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Додатково | Регулювання подачі пари на ручці Місце для зберігання аксесуарів та парковка для насадки Інтегрована воронка для заливання води Світлодіодний дисплей на корпусі |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Комплектація | Комплект для прибирання підлоги, EasyFix + труба подовжувальна (2 × 0.5 м) Аксесуари, Ручна насадка, точкове сопло, кругла щітка Сумка для аксесуарів SC 1 Салфетка для підлоги з мікроволокна, 1 шт. обтягування |
| Потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність | 75 кв.м |
| Тиск пари | 3.2 бар |
| Час нагрівання | 6.5 хв сек |
| Штрих код | 4054278331553 |
- Ціна: 6 899 ₴

