
Пароочисник SC 3 Upright EasyFix Karcher
- Немає в наявності
- Код: 108013
6 299 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пароочисник SC 3 Upright EasyFix Karcher Практичний, компактний та зручний в роботі, пароочисник KARCHER SC 3 Upright EasyFix – потужний та надежний помічник у боротьбі з брудом та бактеріями. При дбайливому прибиранні вбиває 99,99% бактерій на всіх можливих побутових поверхнях. Прибирання за допомогою парі - найбільш безпечний, екологічний і гігієнічний спосіб досягти тотальної чистоти у Вашому будинку! Для ще більшої ефективності збирання – зручний спосіб доливання води – прямо в процесі збирання, якщо раптом у резервуарі закінчилася вода. Кстати, про це пристрій обов'язково повідомити користувачеві самостійно, немає потреби щоразу перевіряти це. Можна спокійно і навіть із насолодою наводити чистоту! Комплект функціональних аксесуарів і насадок не залишить безстрашним навіть найзапеклішого перфекціоніста і охоронця чистоти! Насадки можна швидко і легко замінити прямо в процесі збирання, а саме пристрій цілком реально привести до стану бойової готовності буквально за 30 секунд. Півхвилин - і попрощайтеся з брудом, пилом і мікробами! Крім очевидних переваг у гонитві за сістотою, KARCHER SC 3 Upright EasyFix володіє винятковими ергономічними якостями, його компактні розміри дозволять зберігати пароочисник де завгодно. Головні переваги: Картридж для захисту від накипу Багатий вибір аксесуарів компактні розміри мобільність Швидке приведення в робочий стан
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 0.5 л |
| Вага | 3,1 кг кг |
| Габарити | 314 x 207 x 1185 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Налагоджено регулювання потоку пари в три етапи для очищення різних поверхонь Світлодіодний дисплей на корпусі сигналізує про нагрів і про |
| Комплектація | Салфетка для підлоги з мікроволокна, 1 шт. Насадка для очищення коврів Антинакіпін (картридж) Знімний резервуар для чистої води |
| Потужність | 1600 Вт |
| Продуктивність | 60 кв.м |
| Час нагрівання | 0,5 хв сек |
| Штрих код | 4054278290911 |
- Ціна: 6 299 ₴









