
Пароочисник SC 4 EasyFix Iron Karcher
- Немає в наявності
- Код: 99733
17 299 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пароочисник SC 4 EasyFix Iron Karcher Пароочисник SC 4 EasyFix Iron Karcher - компактна і легка модель для знищення 99,99% бактерій у побуті. Пароочисник підходить для будь-яких видів твердих покриттів і не вимагає використання будь-яких засобів для чищення. Подачу пари можна регулювати в залежності від ступеня забруднення та поверхні. Час нагріву моделі – 4 хвилини. Пароочисник оснащений системою з 2 бачків для постійного доливання води та дозволяє працювати без довгих перерв. Пароочищувач поставляється з комплектом насадок для ефективного збирання: для підлоги, ручна насадка, кругла щітка та інші.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 0.5 л |
| Габарити (ШхГхВ) | 380 x 251 x 273 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Додатково | Знімний бак для постійного доливання водиБлокування від дітей на пістолетіРегулювання подачі пари на ручціМісце для зберігання аксесуарів та парковка для насадкиІнтегрована лійка для заливки водиСистема з двох баків |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Знімний бак | 0,8 л |
| Країна походження | Німеччина |
| Потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 100 кв.м |
| Тиск пари | 3.5 бар |
| Час нагрівання | 4 хв сек |
| Штрих код | 4054278676838 |
- Ціна: 17 299 ₴

