
Пароочисник SC 1 EasyFix Karcher
- Немає в наявності
- Код: 135771
4 199 ₴
Пароочисник SC 1 EasyFix Karcher
Пароочисник SC 1 EasyFix чудово підходить для прибирання без використання засобів для чищення. Насадка для підлоги EasyFix забезпечує швидке і ретельне очищення твердих підлогових покриттів.
Пароочисник SC 1 EasyFix (з комплектом для прибирання підлоги), підходить для прибирання в усьому домі без застосування будь-яких засобів для чищення. Під час ретельного очищення парою знищуються 99,99 % вірусів* і поширених у побуті бактерій** на твердих поверхнях. Завдяки компактним розмірам цей апарат чудово підходить для швидкого і ретельного проміжного прибирання і при цьому може зберігатися безпосередньо на місці застосування. Потужна подача пари і великий вибір приладдя дають змогу ефективно очищати за його допомогою найрізноманітніші поверхні та предмети (керамічну плитку, змішувачі, варильні панелі, витяжки тощо), а комплект для прибирання підлоги EasyFix миттєво перетворює практичний ручний пароочищувач на парову швабру, яка легко видаляє навіть найстійкіші забруднення (в т. ч. жирові).
Особливості та переваги
- Пароочисник SC 1 EasyFix: Потужний тиск пари 3 бара
- Легко усуває усі види забруднення - навіть у важкодоступних місцяхПароочисник SC 1 EasyFix: Насадка для підлоги EasyFix з шарніром і зручним кріпленням серветки із застібкою-липучкою
- Насадка для підлоги EasyFix з шарніром і зручним кріпленням серветки із застібкою-липучкою
- Оптимальні результати очищення на всіх типах твердих покриттів у будинку завдяки ефективній пластинчастій підошві Система фіксації серветок для підлоги з застібкою-липучкою дозволяє легко закріплювати серветки і замінювати їх, не вступаючи в контакт з брудом. Завдяки шарніру, ергономічна насадка для підлоги дозволяє зручно прибирати користувачеві будь-якого зросту.Пароочисник SC 1 EasyFix: Маленький, ручний і компактний
- Маленький, ручний і компактний
- Апарат можна зберігати в зручному місці "під рукою".
- Блокування від дітей на апараті - Система блокування забезпечує надійний захист від неправильного використання дітьми.
- Серветка для миття підлоги та чохол для ручної насадки - Серветки та обтяжки з поліпшеним відділенням і поглинанням бруду гарантують ретельне очищення.
Комплектація
- Універсальна серветка EasyFix для чищення підлоги: 1 шт.
- Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки: 1 шт.
- Точкове сопло
- Ручна насадка
- Потужне сопло
- Мала кругла щітка (чорна): 1 шт.
- Насадка для підлоги: EasyFix
- Подовжувальні трубки (2 х 0,5 м)
- Мірна склянка: 200 мл
Оснащення
- Запобіжник
- Запобіжний клапан
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.58 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Тип | Пароочисник |
| Тип прибирання | Парою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 0.2 л |
| Габарити (ШхГхВ) | 321x127x186 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Знімний бак | Да |
| Комплектація | - Універсальна серветка EasyFix для чищення підлоги: 1 шт. - Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки: 1 шт. - Точкове сопло - Ручна насадка - Потужне сопло - Мала кругла щітка (чорна): 1 шт. - Насадка для підлоги: EasyFix - Подовжувальні трубки ( |
| Країна походження | Німеччина |
| Потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність | 20 кв.м |
| Тиск пари | 3 бари |
| Час нагрівання | 3 хв сек |
- Ціна: 4 199 ₴

