
Пароочисник SC 1 Multi Karcher
- В наявності
- Код: 145515
3 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний ручний пароочисник SC 1 Multi готовий до роботи за 30 секунд і дає змогу з комфортом виконувати глибоке очищення.
Компактний ручний пароочисник SC 1 Multi виконує очищення без хімікатів і миттєво переходить у режим готовності до глибокого очищення. У процесі глибокого очищення усуваються до 99,999 % вірусів* і 99,99 % поширених у побуті бактерій** на твердих поверхнях. Компактна й ергономічна конструкція апарата забезпечує зручність використання і, крім того, він займає мінімум місця під час зберігання. SC 1 Multi за 30 секунд переходить у режим готовності та просто заповнюється водою завдяки знімному бачку - без витрат часу на очікування та вимушених перерв у роботі. Змінний картридж для захисту від накипу забезпечує автоматичне видалення вапняного нальоту і збільшення терміну служби в 5 разів. Світлодіодний індикатор з панеллю керування спрощує і полегшує використання апарату. На дисплеї постійно відображаються різні режими, наприклад, нагрівання, готовність до використання, режим пароутворення, а також необхідність заміни картриджа. За бажанням, пристрій можна перетворити на багатофункціональну парову швабру «4 в 1».
Компактна та ергономічна конструкція - Компактна конструкція для комфортного використання. Ергономічна форма для невтомної роботи. Апарат можна зберігати в зручному місці "під рукою".
Робота без перерв і захист від накипу - Зйомний резервуар легко заповнити в будь-який час - для безперервної подачі пари без зупинки вашої роботи. Розумний картридж для видалення накипу автоматично очищає воду, забезпечуючи значне продовження терміну служби вашого приладу. Світлодіодний індикатор, що попереджає про необхідність заміни картриджа за 1 годину.
Світлодіодний індикатор з панеллю керування - Для простого і легкого використання. Для подачі пари потрібно злегка торкнутися панелі керування - без будь-яких зусиль. Світловий індикатор наочно показує режими роботи: нагрівання, готовність до використання, режим пароутворення, а також необхідність заміни картриджа незабаром.
Швидкий нагрів Лише 30 секунд з моменту ввімкнення - і апарат уже готовий до роботи.
Комплектація
Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки: 1 шт.
Антинакипин (картридж): 1 шт.
Ручна насадка
Оснащення
Бак: Знімний бак можна наповнювати без зупинки роботи пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 0.2 л |
| Вага брутто | 2.211 кг |
| Вага нетто | 1.56 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 345x113x190 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Знімний бак | Да |
| Колір | Білий |
| Комплектація | - Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки: 1 шт. - Точкове сопло - Ручна насадка - Потужне сопло - Мала кругла щітка (чорна): 1 шт. - Мірна склянка: 200 мл |
| Країна походження | Німеччина |
| Потужність | 1300 Вт |
| Продуктивність | 30 кв.м |
| Тиск пари | 3 бари |
| Час нагрівання | 0.5 хв сек |
- Ціна: 3 799 ₴

