
Пароочисник SC 3 EasyFix Limited Edition Karcher
- Немає в наявності
- Код: 133765
8 999 ₴
Пароочисник SC 3 EasyFix Limited Edition Karcher - найшвидкодієвіший пароочисник, для розігріву якого достатньо лише 30 секунд. При цьому бачок для дозаправлення водою забезпечує тривалу безперервну роботу. Встановлюваний в апарат картридж для автоматичного видалення накипу подовжує термін його служби. Працює без застосування засобів для чищення і може використовуватися для вирішення найрізноманітніших завдань прибирання. Ефективно очищає будь-які тверді поверхні в будинку. При ретельному очищенні знищуються 99.99 % вірусів* і поширених у побуті бактерій** на твердих поверхнях. Широкий вибір приладдя дає змогу ретельно очищати керамічну плитку, кухонні плити, витяжки тощо і навіть видаляти стійкі забруднення з вузьких щілин і стиків. До комплектації апарата входить насадка для підлоги EasyFix з шарніром для зручної роботи та пластинчастою підошвою, що гарантує чудові результати чищення. Мікроволоконна серветка для підлоги легко закріплюється на насадці за допомогою липучки та швидко знімається без контакту з брудом. 2-ступінчастий регулятор подачі пари дає змогу адаптувати апарат до різних видів забруднень і поверхонь, що очищаються. Іншими особливостями апарата є тримачі для приладдя і можливість закріпити насадку для підлоги разом з подовжувальними трубками та шлангом на час перерви в роботі.
Комплектація:
Запобіжник
Запобіжний клапан
Регулятор витрати пари: на ручці (двоступеневий)
Бак: можна наповнювати без перерви в роботі
Серветка для підлоги з мікроволокна з гачком: 3 шт.
Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки: 1 шт.
Антинакипін (картридж)
Паровий шланг з пістолетом: 2 м
Точкове сопло
Ручна насадка
Кругла щітка, чорна: 1 шт.
Насадка для підлоги: EasyFix
Інтегрований вимикач
Подовжувальні трубки (2х0.5 м)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 1 л |
| Вага | 3.1 - 5 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 360 x 236 x 353 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Запобіжний клапан | Да |
| Країна походження | Німеччина |
| Потужність | 1900 Вт |
| Продуктивність | 75 кв.м |
| Тиск пари | 3.5 бар |
| Час нагрівання | 30 секунд сек |
- Ціна: 8 999 ₴





