
Паропилосос SV 7 Premium Karcher
- Немає в наявності
- Код: 90382
32 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Паропилосос SV 7 Premium Karcher Паропилосос SV 7 Premium Karcher - зручна і практична модель за допомогою якої можна не тільки обробити паром, але і прибрати сміття, а також видалити вологу. Завдяки великій кількості аксесуарів і насадок в будинку можна провести повноцінну генеральне прибирання. У паропилосос SV 7 Premium можна регулювати вість або обсяг подачі пари. Модель оснащена системою з 2 бачків, з цього воду можна додавати навіть під час прибирання. Для безпеки користувача передбачений захист від дітей і запобіжний клапан.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 9.4 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 0.45 л |
| Габарити (ШхГхВ) | 515 x 336 x 340 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 6 м |
| Додатково | Регулятор витрати пари, 5 рівнівРегулювання сили всмоктування, 4 рівняАпарат 3-в-1(Обробка пором, прибирання пилососом і видалення вологи в одній дії). Багатоступінчаста система фільтрації найдрібніші частинки бруду) |
| Запобіжний клапан | Да |
| Захист від дітей | Да |
| Знімний бак | 0,5 л |
| Країна походження | Німеччина |
| Потужність | 2200 Вт |
| Тиск пари | 4 бар |
| Час нагрівання | 5 хв сек |
- Ціна: 32 999 ₴

