
X-Treme 450 мм Перехідник SDS-plus
- Немає в наявності
- Код: 37286
271 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис X-Treme 450 мм Перехідник SDS-plus Перехідник SDS-plus X-Treme 450 мм - з центрирующим свердлом 7х110 мм. Використовується в якості подовжувача для установки свердла в патрон перфоратора. Застосовується при свердлінні в бетоні, цеглі та інших матеріалах, де потрібно зробити глибокі отвори. Тип хвостика SDS Plus є найбільш поширеним і дозволяє працювати з більшістю моделей перфораторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Загальна довжина | 450 мм |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Довжина свердла | 110 мм мм |
| Діаметр свердла | 7 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6924466108459 |
- Ціна: 271 ₴

