
Акумуляторний пилосос для сухого прибирання CVH 2 Karcher
- Немає в наявності
- Код: 135440
2 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пилосос для сухого прибирання CVH 2 Karcher
Ефективне рішення: ручний акумуляторний пилосос CVH 2 дає змогу легко та ретельно видаляти найрізноманітніше сміття (пил, крихти, волосся тощо) з підлоги, меблів або з салону автомобіля. Компактність і мала вага значно полегшують виконання робіт з апаратом і його зберігання. Випуск чистого повітря забезпечує 2-ступінчаста система фільтрації, що допускає промивання, яка складається з дрібнопористої сталевої сітки, що затримує волосся і велике сміття, і встановленого після неї HEPA-фільтра (відповідає стандарту EN 1822:1998).
Особливості
- Компактність і мала вага
- Легке виконання невеликих обсягів повсякденних робіт.
- Швидка підготовка до роботи
- Можливість повсюдного застосування завдяки компактній конструкції та зручності роботи з аксесуарами.Акумуляторний ручний пилосос CVH 2: Двоступінчаста система фільтрації
- Двоступінчаста система фільтрації
- Оптимальна комбінація дрібнопористої сталевої сітки для затримання крупного сміття і волосся з HEPA-фільтром (за стандартом EN 1822:1998).
- Висока ефективність прибирання
- Оптимальна сила всмоктування для будь-яких видів невеликих прибиральних робіт.
- Фільтр, що можна промити, і контейнер для збору пилу
- Можливість легкого очищення під струменем води та повторного застосування.
- Практичні аксесуари
- Придатність для очищення чутливих поверхонь та важкодоступних місць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип прибирання | Суха |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
| Акумулятор | Літій-іонний |
| Вага брутто | 1.2 кг |
| Вага нетто | 0.65 кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 330 x76 x76 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Параметри електромережі для зарядного пристрою (В/Гц) 100 - 240 / 50 - 60 |
| Комплектація | - Зарядний пристрій: USB-кабель + адаптер 5 В / 2 А (по 1 шт.) - Щілинна насадка "2 в 1" |
| Країна походження | Німеччина |
| Об'єм бака | 0.15 л |
| Потужність | 70 Вт |
| Призначення | Для збирання сухого сміття |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Час безперервної роботи | 10 хв |
| Час до повного заряду | 4 роки |
- Ціна: 2 999 ₴

