
Апарат для чищення терас Karcher PCL 4
- Немає в наявності
- Код: 103875
8 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Апарат для чищення терас Karcher PCL 4 Апарат для чищення терас Karcher PCL 4 - зручний інструмент для ретельного збирання стійких забруднень із зовнішніх поверхонь. Для роботи інструменту його необхідно підключити до садового шлангу. Подачу води можна регулювати.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 1281 x 307 x 350 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Комплектація | Дві роликові щітки для дерев'яних поверхоньДві водні насадки |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Потужність | 600 Вт |
| Призначення | Для прибирання на терасах або патіо |
| Тип пилососу | Міючий |
| Штрих код | 4054278505510 |
- Ціна: 8 799 ₴




