
Бездротовий ручний вертикальний пилосос VC 4s Cordless Karcher
- Немає в наявності
- Код: 106656
7 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бездротовий ручний вертикальний пилосос VC 4s Cordless Karcher Вертикальний німецький пилосос Karcher з річною гарантією має відмінні характеристики. Рівень шуму 79 дБ, напруга акумулятора 18 В, габарити 255 x 150 x 1060 мм, вага 1.3 кг. Час роботи 60 хв, час зарядки акумулятора 3,5 години. Апарат з легкістю видалить сміття, бруд, пил в самих важкодоступних місцях. Завдяки м'якій накладці на рукоятці, прибирання в будинку стане в рази зручніше і приємніше. Насадка для м'яких меблів дозволить делікатно очистити ліжко, дивани, крісла від волосся або ж залишків їжі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 255 x 150 x 1060 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | М'яка накладка на рукоятціРегулювання потужності, з 3-ма рівнями потужностіВ економічному режимі прибирання від одного заряду може тривати до 60 хвилин |
| Комплектація | Щілинна насадкаНасадка-щітка для меблівЗарядна станція |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | Пристрій "2 в 1" підходить для різних завдань прибирання, починаючи від очищення підлоги та меблів до прибирання салону машини. |
| Рівень шуму | 79 дБ дБ |
| Система фільтрації | HEPA |
| Тип пилососу | Вертикальний |
| Штрих код | 4054278681979 |
- Ціна: 7 999 ₴






