
Пилосос для сухого прибирання Grunhelm GVC8216R червоний
- Немає в наявності
- Код: 94975
5 739 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос для сухого прибирання Grunhelm GVC8216R червоний Якісна прибирання - гарант вашого затишку вдома. Якщо ви хочете, щоб цей процес не доставляв клопоту, китайська компанія Grunhelm представляє вашій увазі приголомшливе пристрій, який здатний в максимальний термін звільнити приміщення. Завдяки пилососа для сухого прибирання, ви полюбите прибиратися. Машина з легкістю зможе видалити пил, а також забруднення на різних поверхонь за рахунок всмоктування (180-300 Вт). Побутовий пилосос оснащений 5-ти ступінчастою системою фільтрації, низьким рівнем шуму (80 дБ), потужність 900 Вт. Обсяг його бака складає 3 л. Навіть самі важкодоступні місця більше не будуть для вас проблемою, адже довжина кабелю моделі GVC8216R становить цілих 3.5 м. Компактні габарити (365 х 234 х 304 мм) дозволять зберігати пилосос де завгодно: невеликий коморі або ж в спеціально відведеному місці у себе в спальні. невелика вага (4, 8 кг) сприяє швидкому пересуванню його по поверхні. Він досить маневрений і легкий. Розібратися з інструкцією і зрозуміти як він працює зможе навіть дитина. Все, що від вас вимагається - натиснути кнопку харчування і вибрати потрібний режим. З рештою пилосос впорається самостійно. Оригінальний дизайн побутової техніки доповнить інтер'єр будь-якого приміщення і стане невід'ємною його частиною. Переваги пилососа: Простота використання Презентабельний зовнішній вигляд Універсальний пристрій для збирання Регулювання потужності Невеликі габарити
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип прибирання | Суха |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг (нетто) 5.6 кг (брутто) кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х243х304 мм (пілососос) 410х305х345 мм (паковання) |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 3.5 м |
| Комплектація | - Пилосос- Універсальна щітка підлога/килим- Дві насадки (для м'яких меблів та щілинна)- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Об'єм бака | 3 л |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність всмоктування | 180 – 300 Вт |
| Призначення | Для сухого збирання |
| Система фільтрації | 5-ти ступінчаста |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Турбощітка | Немає |
| Штрих код | 6902017082175 |
- Ціна: 5 739 ₴

