
Grunhelm GVC8231W 170W Пилосос ручної акумуляторний
- Немає в наявності
- Код: 89527
4 919 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm GVC8231W 170W Пилосос ручної акумуляторний Вертикальний пилосос GRUNHELM стане відмінним помічником в підтримці чистоти в будинку, дозволить швидко і легко виконати сухе прибирання в приміщенні, а знімний компактний пилосос для прибирання допоможе дістати до важкодоступних місць і відмінно підійде для чищення меблів. В ньому передбачено наявність 0,6 л мішка і системи фільтрації, що включає НЕРА фільтр. Варто звернути увагу, що дана модель працює на основі акумуляторної літій-іонної батареї, заряду якої вистачить до 40 хвилин автономної роботи. Переваги: ► Вертикальна паркування ► Наявність знімного пилососа ► Просте очищення контейнера ► Турбощетка зі світлодіодним підсвічуванням ► Складна ручка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність | 170 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,6 кг кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 1060 х 185 х 265 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Напруги акумулятора: 18,5-22,2Вємкість: 2000 А/рік Механічний тип керуванняЛітій-іонний блок живленняЧас для повної зарядки 4,5-5 годин40 хв роботи на одному заряді |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Об'єм бака | 0.6 л |
| Тип пилососу | Вертикальний |
| Фільтр для води | HEPA фільтр |
| Штрих код | 6902019082319 |
- Ціна: 4 919 ₴

