
Karcher DS 6 PREMIUM Пилосос з аквафільтром (1.195-241.0)
- Немає в наявності
- Код: 71086
13 599 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher DS 6 PREMIUM Пилосос з аквафільтром (1.195-241.0) DS 6 PREMIUM - це сучасний якісний пилосос з річною гарантією від популярного німецького бренду Karcher. Головною перевагою апарату є наявність аквафільтра з гладкими стінками. Всю всмоктувальну бруд він збирає в спеціальний контейнер з водою. Завдяки йому, ви забудете про запах пилу назавжди. Він з легкістю очистить ваш будинок, тверді покриття для підлоги, килими, текстиль від забруднень. Також він зможе позбутися від бактерій і алергенів. Напруга мережі - 220В / 50 Гц, потужність 650 Вт, радіус дії 11.2 м, габарити 535 х 289 х 345 мм, вага 7.5 кг.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Радіус дії | 11.2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 535 x 289 x 300 г |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Всмоктувальний шланг, 2.1 м М'яка накладка на рукоятціТелескопічна всмоктувальна трубкаПереключається насадка для сухого прибиранняЩільова насадкаНасадка для м'яких меблівФільтр HEPA 13 (EN 1822:1998)Зручне положення при гасінні |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Потужність | 650 Вт |
| Призначення | Для очищення твердих підлогових покриттів, килимків, текстильних поверхонь, передпокоїв, кутів та ін. |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Фільтр для води | 2 л |
| Штрих код | 4054278283326 |
- Ціна: 13 599 ₴

