
Karcher DS 6 пилосос для сухого прибирання (1.195-220.0)
- Немає в наявності
- Код: 85140
14 499 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher DS 6 пилосос для сухого прибирання (1.195-220.0) Якщо ви алергік, то модель пилососа Karcher DS 6 саме для вас.Ведь ця модель крім якісної чистки твердих і килимових поверхонь також має вмонтований аквафильтр. Його багатоступенева система фільтрації, що складається з інноваційного фільтра для води, що допускає промивку довговічного проміжного фільтра і високоефективного фільтра HEPA 12. До 99,5% очищення повітря від пилу. Знімний 2 літровий фільтр легко знімається і наповнюється водою. В комплект входить перемикається насадка для сухого прибирання, шланг (2,1 м), а також для м'яких меблів. Потужність агрегату 650Вт.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Всмоктуючий шланг | 2.1 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 345 х 289 х 535 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Комплектація | Всмоктуючий шланг, 2.1 мТелескопічна всмоктувальна трубкаПереключається насадка для сухого прибиранняЩільова насадкаНасадка для м'яких меблівФільтр HEPA 12 (EN 1822:1998)Зручне положення при зберіганніЗберігання аксесуарів на пристроїПіногасник |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга мережі | 220 / 240 / 50 / 60 В/Гц |
| Об'єм бака | 2 л |
| Потужність | 650 Вт |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 4054278277493 |
- Ціна: 14 499 ₴


