
Karcher T 7/1 Classic Пилосос для сухого прибирання (1.527-181.0)
- Немає в наявності
- Код: 58497
5 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher T 7/1 Classic Пилосос для сухого прибирання (1.527-181.0) Якщо ви хочете придбати потужний і якісний апарат для сухого прибирання, німецька компанія Karcher пропонує ознайомитися з її видатним продуктом. Пилосос володіє відмінними характеристиками, завдяки яким він дуже популярний серед користувачів. Його потужність становить 1000 Вт, потужність всмоктування - 1200 Вт. Потік повітря - 40 л / с. Розрідження - 230 мбар. Напруга мережі - 220 В / 50 Гц. Ви з легкістю зможете усунути сміття навіть в самих важкодоступних місцях. Обсяг бака - 7.5 л. Незважаючи на такі високі показники, пристрій досить тихе. Рівень шуму - 63 дБ. Всмоктуючий шланг - 2 м, діаметр насадок - 35 мм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Потужність всмоктування | 1200 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Всмоктуючий шланг | 2 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 375x285x322 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Клас енергоефективності: DСтупінь захисту, II |
| Діаметр насадок | 35 мм |
| Комплектація | - Всмоктуючий шланг, 2 м - Фільтр-мішок, З нетканого матеріалу (фліс) - Матеріал бака, Пластмаса - Насадка для підлоги - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Об'єм бака | 7.5 л |
| Потужність | 1000 Вт |
| Потік повітря | 40 л/с |
| Призначення | Для збирання сухого сміття |
| Разрежение | 230 мбар |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Турбощітка | Немає |
| Штрих код | 4039784997073 |
- Ціна: 5 999 ₴




