
Karcher T 8/1 L Пилосос для сухого прибирання (1.527-188.0)
- Немає в наявності
- Код: 79363
6 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher T 8/1 L Пилосос для сухого прибирання (1.527-188.0) Професійний пилосос для прибирання сухого сміття T 8/1 L, пропонується спеціально для майстрів і умільців, оскільки він розроблений спеціально для задоволення їхніх потреб. Міцний і потужний, оснащений ергономічною ременем для перенесення, буде ефективний при ремонті і на кожному будівництві. Його надзвичайно легка вага при достатньому обсязі бака, не тільки полегшує транспортування, але також означає, що він може бути використаний для роботи там, де важко використовувати важкі пилососи, наприклад, на сходових прольотах, драбинах і лісах, або в приміщеннях, щільно заставлених меблями , наприклад - залах для глядачів в кінотеатрі. Відсутність коліс у пилососа підвищує його стійкість. Пилосос сертифікований по класу пилу "L", що означає, що він може використовуватися у відповідній цієї категорії курній середовищі. Металеві трубки і насадки можуть зручно зберігатися на корпусі пилососа.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Всмоктуючий шланг | 2,5 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 375 x 285 x 320 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Довжина кабеля | 7,5 м |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Об'єм бака | 8 л |
| Потужність | 850 Вт |
| Призначення | для сухого убоку |
| Разрежение | 235 / 23,5 мбар/кПа |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 4054278157740 |
- Ціна: 6 999 ₴

