
Karcher VC 5 Premium Пилосос для сухого прибирання (1.349-200.0)
- Немає в наявності
- Код: 64225
8 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher VC 5 Premium Пилосос для сухого прибирання (1.349-200.0) VC 5 Premium - сучасне якісне пристрій з річною гарантією, яке зробить ваш будинок чистіше. Виробник пилососа - популярна німецька компанія Karcher. Його особливість полягає в акумуляторі, а також в гнучкою і маневреної насадки для сухого прибирання. Завдяки цьому, вам вдасться очистити від пилу, бруду, сміття навіть важкодоступні місця. Напруга мережі - 220 В / 50 Гц, потужність - 500 Вт, довжина кабелю - 9 м, радіус дії - 10 м, рівень шуму - 77 дБ. Габарити 182 х 261 х 621 мм, вага 3.21 кг. Стильний лаконічний дизайн апарату, в якому сполучено декілька кольорів: сірий, чорний і жовтий, ідеально впишеться в будь-який інтер'єр і стане його прикрасою. Інноваційний електродвигун, яким оснащена дана модель, значно спрощує його експлуатацію. Запантетованная 3-секційна телескопічна трубка, яка стає в рази менше за допомогою одного натискання кнопки, дозволить зручно зберігати механізм. Ефективно ущільнений матеріал і спеціальна геометрія підошви насадки забезпечує максимальне всмоктування. Також слід зазначити інноваційну триступеневу систему фільтрації, яка виключає наявність фільтр-мішків.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.21 кг |
| Основні | |
| Виробник | Karcher |
| Тип прибирання | Суха |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Радіус дії | 10 м |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 182x261x621 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 9 м |
| Додатково | Клас енергоефективності: А |
| Комплектація | - Телескопічна всмоктувальна трубка-Щілева насадка-Насадка-кисть для меблів-Насадка для м'яких меблів-Інструкція-Гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Потужність | 500 Вт |
| Призначення | Для сухого збирання |
| Тип пилососу | Вертикальний |
| Штрих код | 4054278184371 |
- Ціна: 8 699 ₴









