
Karcher WV 2 + KV 4 пилосос віконний
- Немає в наявності
- Код: 87767
3 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher WV 2 + KV 4 пилосос віконний Karcher завдяки своєму акумуляторному віконного пилососа зробив революцію в мийці вікон, вітражів, дзеркал. Він всмоктує брудну воду, тому на склі не залишається ніяких патьоків або розлучень. Очисник не тільки миє але і зволожує скло і відокремлює від нього бруд, яку потім залишається лише зібрати інструментом. Великою перевагою цієї машини є її маленька вага, що робить використання більш приємним. Присутній вібрація, що підвищує ефективність очищення і виключає необхідність в отскабліваніі стійких забруднень. Головні особливості: - Пилосос для вікон працює на акумуляторних батареях. - Легкий і безшумний - Змінна усмоктувальна насадка. Є насадка великого чи малого розміру. - Абсолютно гігієнічно Підходить для всіх гладких поверхонь, таких як плитка, дзеркала або душові кабіни. WV 2 і KV 4 - відмінна команда для миття вікон і інших гладких поверхонь. Бездротовий вібропад KV 4 легко видаляє бруд з поверхонь. Надлишкову рідину можна легко видалити за допомогою віконного пилососа WV 2. Kärcher Duo - дуже простий у використанні, а також економить ваш час і сили.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.45 кг кг |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 320 х 280 х 120 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | без кабелю |
| Додатково | Бездротовий вібропад KV 4 з електричною системою зволоження та вібраціями видаляє бруд, а віконний пилосос WV 2 видаляє брудну воду |
| Діаметр насадок | 280 мм |
| Комплектація | Віконний пилосос WV 2, вібропад KV 4, акумулятор, зарядний пристрій, змінна всмоктувальна насадка, інструкція, гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Об'єм бака | 0.1 л |
| Призначення | Миття вікон, вітражів, дзеркал |
| Радіус дії | кутикаль |
| Система фільтрації | 4-ступінчаста фільтрація |
| Тип пилососу | Віконний |
| Штрих код | 4054278469560 |
- Ціна: 3 999 ₴









